Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Altoparlant Sencor SSS 81, i zi / i kuq

Kodi i produktit:
208238
Bateri të integruar: :
Marrës FM:
Teknologjia:
3.5mm, USB
Slot për kartë memorie:
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
18,5

Si të porosisim në Gjirafa50?

25.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 4.25 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Sencor është njëra nga kompanitë më të njohura në Evropë për prodhimin e pajisjeve elektrike, duke nisur nga kamerat, pajisjet për zyrë e deri tek tabletët e ndryshëm. Kësaj radhe kompania Sencor vjen me prodhimin e një serie altoparlantësh. Ky lloj altoparlanti posedon një sipërfaqe me dritë LED, me një zë të fuqishëm por me madhësi më të vogël. Një bateri të brendshme 2000 mAh që rimbushet. Ky altoparlant është mjaft praktik duke u bazuar edhe në peshën prej 700 g. I pajisur me Bluetooth, USB, si dhe me Micro Card SD.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar: :
EAN:
8590669210602
Fuqia totale RMS [W]:
10
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
223
Kodi i prodhuesit:
8590669210602
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
24 Shkurt 2017
Lartësia [mm]:
70
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Marrës FM:
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për Celularë dhe Tablet, Portativ
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
0,7
Portet hyrëse:
3.5mm, USB
Prodhuesi:
Sencor
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
65
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
18,5
Slot për kartë memorie:
Teknologjia:
3.5mm, USB
Trashësia [mm]:
71

Bashkangjitja Altoparlant Sencor SSS 81 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE