Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant SONY SRS-HG1, rozë

Kodi i produktit:
188267
Bateri të integruar :
Mënyra e përdorimit:
Wireless, celularë, laptop dhe tablet, portativ
Trashësia [mm]:
60
Teknologjia:
3.5mm, micro USB
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20

Si të porosisim në Gjirafa50?

261.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 43.58 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Altoparlanti SRS-HG1 i prodhuar nga SONY ka dizajn modern dhe madhësi kompakte. Kualitet të lartë të audio transmetimit dhe mund të merret kudo me vete. Altoparlanti është ndërtuar nga material i kualitetit të lartë, me ngjyra moderne dhe jep tinguj të përkryer. Përkrah teknologjinë Clearaudio +, DSSE që mundëson të përmirësoj tingujt dhe të siguroj kualitet të lartë. Gjithashtu përkrahë edhe teknologjinë S-Master HX që është e dizajnuar për të larguar zhurmat. Ka bateri të qëndrueshme i cili mund të punoj deri në 12 orë aktive.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar :
EAN:
4548736022829
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
204
Kodi i prodhuesit:
SRSHG1P.EU8
Komandë:
Wireless, pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lartësia [mm]:
62
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Mbështetje për NFC:
Mënyra e përdorimit:
Wireless, celularë, laptop dhe tablet, portativ
Ngjyra:
Rozë
Pesha [kg]:
0,79
Port dalës për kufje:
Portet hyrëse:
3.5mm, micro USB
Prodhuesi:
Sony
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
20
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Teknologjia:
3.5mm, micro USB
Trashësia [mm]:
60
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE