Altoparlant Sony SRS-XB21, e kaltër

Kodi i produktit:
235107
Bateri të integruar:
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për Celularë dhe Tablet, Portativ
Trashësia [mm]:
65
Teknologjia:
3.5mm
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20

Si të porosisim në Gjirafa50?

89.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 14.92 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat,email,messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirekuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar:
EAN:
4548736072114
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
193
Kodi i prodhuesit:
SRSXB21L.CE7
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
19. 4. 2018
Lartësia [mm]:
72
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Mbështetje për NFC:
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për Celularë dhe Tablet, Portativ
Ngjyra:
Kaltër
Pesha [g]:
530
Portet hyrëse:
3.5mm
Prodhuesi:
Sony
Rezistente ndaj ujit:
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
20
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Teknologjia:
3.5mm
Trashësia [mm]:
65
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Bashkangjitja Altoparlant Sony SRS-XB21 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE