Altoparlant Sony SRS-XB31, e verdhë

Kodi i produktit:
235119
Bateri të integruar :
Ngjyra:
E verdhë
Trashësia [mm]:
81
Teknologjia:
3.5mm
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20

Si të porosisim në Gjirafa50?

119.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 19.92 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Argëtohuni duke dëgjuar muzikë në kualitet të lartë, të pastër dhe kumbues që ju sjell altoparlanti SRSS-XB31 nga kompania Sony. Altoparlant është krijuar në një trup të hollë dhe kompakt që mban teknologjinë më të fundit brenda vetes prandaj dhe është zgjidhja ideale që ta mbani me vete kudo që shkoni. Aksesori funksionon nën frekuencat 20 Hz - 20 kHz, është ndërtuar me rezistencë ndaj ujit, pluhurit dhe impaktit me standard IP67, mban baterinë që ju mundëson funksionalitet deri në 24 orë, ju ofron lidhje me pajisje tjera nëpërmjet teknologjisë Bluetooth dhe NFC si dhe portet stereo mini jack, USB-A, microUSB dhe DC IN si dhe vjen me ngjyrë të verdhë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar :
EAN:
4548736073043
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
231
Kodi i prodhuesit:
SRSXB31Y.CE7
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lartësia [mm]:
87
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Mbështetje për NFC:
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për Celularë dhe Tablet, Portativ
Ngjyra:
E verdhë
Operim me anë të baterisë:
Pesha [g]:
890
Portet hyrëse:
3.5mm
Prodhuesi:
Sony
Rezistente ndaj ujit:
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
20
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Teknologjia:
3.5mm
Trashësia [mm]:
81
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Bashkangjitja Altoparlant Sony SRS-XB31 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE