Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant Sony SRS-XB41, e kuqe

Kodi i produktit:
235122
Bateri të integruar :
Ngjyra:
Kuq
Trashësia [mm]:
105
Teknologjia:
3.5mm
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
149.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 24.92 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Argëtohuni me zë kristal të pastër dhe kualitet të lartë që vjen nga altoparlanti Sony SRX-XB41 me një mori karakteristikash nga teknologjia më e fundit. Aksesori mban teknologjinë Bluetooth me NFC për lidhje të shpejtë me pajisjet tuaja, ka akses të lehtë në muzikë, është ndërtuar me dizajn të fuqishëm që është rezistent ndaj ujit, pluhurit dhe impaktit prandaj dhe është zgjidhja ideale që ta keni me vete kudo që shkoni. Argëtohuni me eksperiencën e muzikës live Dëgjoni muzikën në mënyrë të re nëpërmjet konfigurimit Live Sound. Altoparlanti është dizajnuar me kujdes që t'ju sjell eksperiencë të vërtetë surround në mënyrë që të dëgjoni muzikë në hapësirë të gjërë për atmosferë të flaktë. Teknologjia Extra Bass Teknologjia inovative Extra Bass është dizajnuar për t'ju sjellur muzikë me përplot bass zë që i dridh edhe muret. Përforcimi i bass zërit ju sjell muzikë më të pasuruar. Drita dhe efekte të zërit Jepini ahengu tuaj një ton unik me drita që sinkronizohen me notat e muzikës për ambient të ndriçuar me atmosferë të këndshme. Përpos dritave ju mund të shfrytëzoni opsionin Party Booster që ju mundëson të vendosni altoparlantin në vende të ndryshme dhe të krijoni zhurma si gërvishtjet, ajri, bass tupani apo zilja lopës! Kontrollimi i zërit të fuqishëm dhe të lartë Lëshoni muzikë me zë me fuqi dhe kualitet të lartë vetëm me prekjen e një butoni. Aksesori është i ndërtuar me standardin IP67 që e bënë rezistent ndaj ujit, impaktit, shiut apo ndryshkjes si dhe nuk e lejon depërtimin e rërës apo pluhurit. Falë këtyre karakteristikave ju mund ta bartni me vete kudo që shkoni pa asnjë telash. Përdorim gjatë tërë ditës Altoparlanti është pajisur me bateri me kapacitet të lartë që ju mundëson ta shfrytëzoni deri në 24 orë pa ndërprerë! Teknologjia Bluetooth dhe NFC Dëgjojeni muzikën tuaj të preferuar nga kompjuteri, tableta apo celulari në altoparlantin Sony nëpërmjet teknologjive Bluetooth apo NFC. Me Bluetooth ju mund të lidhni cilëndo pajisje tuajen dhe me NFC lidhja bëhet edhe më e lehtë. Aplikacioni Sony / Music Center Aplikacioni ju mundëson që të kontrolloni me lehtësi dhe shpejtësi eksperiencën e dëgjimit të muzikës. Thjesht instalojeni aplikacionin në celularin tuaj SMART, lidheni me pajisje, dhe vazhdoni ahengun. Aplikacioni Fiestable Fiestable ju mundëson të kontrolloni ngjyrat e altoparlantit tamam si një DJ. Ndërlidhje wireless Lidhni deri në 100 altoparlant me njëri tjetrin nëpërmjet teknologjisë Bluetooth në mënyrë që të mbuloni një sipërfaqe të gjërë me muzikë si në diskotekë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar :
EAN:
4548736072824
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
291
Kodi i prodhuesit:
SRSXB41R.EU8
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lartësia [mm]:
104
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Mbështetje për NFC:
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për Celularë dhe Tablet, Portativ
Ngjyra:
Kuq
Operim me anë të baterisë:
Pesha [g]:
1 500
Prodhuesi:
Sony
Rezistente ndaj ujit:
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
20
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Teknologjia:
3.5mm
Trashësia [mm]:
105
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Bashkangjitja Altoparlant Sony SRS-XB41 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE