Altoparlant System Yamaha TSX-70, kafe

Kodi i produktit:
149430
EAN:
4957812467384
Fuqia RMS e altoparlantëve [W] (për kanal):
4
Fuqia RMS e subwoofer [W]:
8
Fuqia totale RMS [W]:
16
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

203.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 33.92 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat,email,messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirekuptim.

Vlerësimet

Detajet teknike

EAN:
4957812467384
Fuqia RMS e altoparlantëve [W] (për kanal):
4
Fuqia RMS e subwoofer [W]:
8
Fuqia totale RMS [W]:
16
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4957812467384
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lidhës Docking:
Mënyra e përdorimit:
Për laptop dhe PC
Numri i kaneleve (channel):
3
Prodhuesi:
Yamaha
Teknologjia:
3.5mm
Ueb-i i prodhuesit:
Yamaha.com

Bashkangjitja Altoparlant System Yamaha TSX-70 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE