Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Altoparlant System Yamaha TSX-70, kafe

Kodi i produktit:
149430
EAN:
4957812467384
Fuqia RMS e altoparlantëve [W] (për kanal):
4
Fuqia RMS e subwoofer [W]:
8
Fuqia totale RMS [W]:
16
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

203.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 33.92 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Yamaha vjen me një nga sistemet e mrekullueshme të zërimit TSX-70, që vepron përmes tre amplifikuesve individualë të cilët furnizojnë sistemin e spikerit 2.1 dhe japin një nivel të zërit me cilësi të lartë. Spikeri i veçantë SR-Bass 8cm i cili ndodhet në fund të njësisë ofron performancë të shkëlqyeshme basi. Opsioni Music Enhancer përmirëson çdo material muzikor dhe efekti i zgjatur i stereos krijon përshtypjen e një përvoje të largët të dëgjimit. IntelliAlarm është alarm i veçantë për zgjimin tuaj nga gjumi me muzikë. Përveç kësaj, pajisja luan muzikën nga iPod-i apo iPhon-i juaj, duke filluar butësisht me zë të ulët dhe duke u ngritur gradualisht. Përmes FM tuner ju mund të dëgjoni kanalin tuaj të preferuar të radios. Ka përmasa 210 x 110 x 134 mm dhe peshë 1.5kg.

Vlerësimet

Detajet teknike

EAN:
4957812467384
Fuqia RMS e altoparlantëve [W] (për kanal):
4
Fuqia RMS e subwoofer [W]:
8
Fuqia totale RMS [W]:
16
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4957812467384
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lidhës Docking:
Mënyra e përdorimit:
Për laptop dhe PC
Numri i kaneleve (channel):
3
Teknologjia:
3.5mm
Ueb-i i prodhuesit:
Yamaha.com

Bashkangjitja Altoparlant System Yamaha TSX-70 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE