Altoparlant Trevi XF 950 KB, Karaoke

Kodi i produktit:
232270
Bateri të integruar:
Lloji i altoparlantëve:
Aktiv
Teknologjia:
3.5mm, 6.3mm, micro USB
Prodhuesi:
Trevi
Portet hyrëse:
3.5mm, 6.3mm, USB

Si të porosisim në Gjirafa50?

155.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 25.92 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat,email,messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirekuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar:
EAN:
8011000020921
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
370
Kodi i prodhuesit:
8011000020921
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
13. 3. 2018
Lartësia [mm]:
524
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Lloji i altoparlantëve:
Aktiv
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për Celularë dhe Tablet, Portativ
Mikrofon:
Ngjyra:
Hiri
Pesha [kg]:
7,2
Portet hyrëse:
3.5mm, 6.3mm, USB
Prodhuesi:
Trevi
Teknologjia:
3.5mm, 6.3mm, micro USB
Trashësia [mm]:
230

Bashkangjitja Altoparlant Trevi XF 950 KB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE