Altoparlant wireless YENKEE YSP 3003GY

Kodi i produktit:
230995
Bateri të integruar: :
Mikrofon:
Teknologjia:
3.5mm
Slot për kartë memorie:
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
18+

Si të porosisim në Gjirafa50?

28.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 4.75 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Autoparlanti Yenkee YSP 3003Gy është i rezistent ndaj ujit dhe goditjeve, vjen me bateri me kapacitet 600 mAh dhe qëndrueshmëri deri në 8 orë dhe dalje të zërit 360 ° nëpërmjet konvertuesit 40mm gjë që ju mundëson të dëgjoni muzikën tuaj të preferuar qofshit në shtëpi, në punë apo në udhëtime në çdo moment. Aksesori është pajisur me platformën Bluetooth 3.0 e cila i mundëson të lidhet me pajisje të tjera por ka hapësirë edhe për integrimin e kartelave të memories microSD deri në 32GB për të dëgjuar muzikën në mënyrë direkte nga autoparlanti që funksionon nën frekuencat 120 Hz - 18 kHz dhe ka fuqi 3 W. Madhësia e autoparlantit është 80 x 80 x 41 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar: :
EAN:
8590669213788
Fuqia totale RMS [W]:
3+
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
80
Kodi i prodhuesit:
45011747
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
21. 2. 2018
Lartësia [mm]:
41
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për Celularë dhe Tablet, Portativ
Mikrofon:
Ngjyra:
Hiri
Pesha [g]:
145
Portet hyrëse:
3.5mm
Prodhuesi:
YENKEE
Rezistente ndaj ujit:
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
120
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
18+
Slot për kartë memorie:
Teknologjia:
3.5mm
Trashësia [mm]:
80

Bashkangjitja Altoparlant wireless YENKEE YSP 3003GY edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE