Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Altoparlant Yamaha NS-SW300, i zi

Kodi i produktit:
189356
EAN:
4957812538367
Fuqia RMS e altoparlantëve [W] (për kanal):
250
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
350
Kodi i prodhuesit:
4957812538367

Si të porosisim në Gjirafa50?

473.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 78.92 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Altoparlanti Tamaha NS-SW300 ka dizajn elegant dhe mjaft tërheqës për syrin. Përshtatet nëpër shtëpia, në rast të ndonjë reklame dhe interierët e tjerë. Altoparlanti ju mundëson ta dëgjoni muzikën tuaj të preferuar me kualitet të lartë. Karakteristikë e këtij altoparlanti është basi subwoofer, me frekuencë prej 20 deri në 160 Hz dhe me madhësi prej 250 mm. Ky plotësues ka funksionin e dhurimit të fuqisë së madhe basit. Dimensionet e tij janë 350 x 366 x 420 mm, me peshë prej 18 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4957812538367
Fuqia RMS e altoparlantëve [W] (për kanal):
250
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
350
Kodi i prodhuesit:
4957812538367
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
Subwoofer
Lartësia [mm]:
366
Mënyra e përdorimit:
HiFi, për Home Cinema
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
18
Prodhuesi:
Yamaha
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
20
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
0,16
Trashësia [mm]:
420
Ueb-i i prodhuesit:
Yamaha.com

Bashkangjitja Altoparlant Yamaha NS-SW300 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE