Altoparlantë Evolveo Armor FX7, i kaltër

Kodi i produktit:
221420
Bateri të integruar :
Mikrofon:
Slot për kartë memorie:
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
80

Si të porosisim në Gjirafa50?

52.50 
35.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 5.92 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Altoparlant unik kompakt, rezistent ndaj spërkatjes (IP54). Ofron performancë të lartë me një fuqi 10W. Altoparlanti vjen me një diafragmë pasive që ofron bas më të thellë. Lidhet me paisjen tuaj pëmes teknologjisë Bluetooth 4.2 EDR. Ajo gjithashtu punon si një Power Bank me një bateri prej 2,200 mAh. Pajisja ofron një lexues kartash microSD për të luajtur fajllat MP3, mbështet karta deri në 64GB. Karakteristika të tjera përfshijnë radio FM, mikrofon të integruar dhe portë 3.5 " audio AUX. Pajisja mbështet shumicën e telefonave dhe tabletëve Android, pajisjeve të Windows, Apple iOS dhe është në përputhje me pajisjet e tjera që përdorin teknologjinë Bluetooth.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar :
EAN:
8594161338291
Fuqia totale RMS [W]:
10
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
155
Kodi i prodhuesit:
ARM-FX7-BLU
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lartësia [mm]:
75
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Marrës FM:
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për celularë dhe tablet, portativ
Mikrofon:
Ngjyra:
Kaltër
Numri i kaneleve (channel):
2
Operim me anë të baterisë:
Pesha [g]:
355
Portet hyrëse:
3.5mm
Prodhuesi:
Evolveo
Rezistente ndaj ujit:
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
80
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Slot për kartë memorie:
Trashësia [mm]:
45

Bashkangjitja Altoparlantë Evolveo Armor FX7 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE