Altoparlantë makine Sencor SCS BX6902, 105W, 65 - 20 000 Hz

Kodi i produktit:
221646
Diametër [mm]:
165 x 235
EAN:
8590669210800
Energjia maksimale (W):
105
Fuqia [W]:
35
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

33.50 
Ju kurseni : 1.00   (3%)
32.50 € * Përfshirë TVSH-në
3% Zbritje Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 5.42 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Për dashamirët e muzikës që duan të shijojnë një eksperiencë audio të cilësisë së lartë gjatë drejtimit të automjetit, këta janë altoparlantët Sencor me formë katër-drejtimëshe koaksiale, membranë prej gome me përmasa 165 x 235 mm, fuqi nominale prej 35 W dhe një fuqi maksimale prej 105 W. Gama e frekuencave të altoparlantëve është 65 - 20,000 Hz, ndjeshmëria - 85 dB / W / m, dhe impedanca - 4 Ohms. Përmasat e magnetit janë: 100 x 60 x 18 mm. Diametri i altoparlantit të qendrës është 58 mm. Diametri i "tweeterit" - 2x 15 mm. Gjerësia e instalimit të altoparlantëve është 80 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diametër [mm]:
165 x 235
EAN:
8590669210800
Energjia maksimale (W):
105
Fuqia [W]:
35
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
4
Kodi i prodhuesit:
SCS BX6902
Ndjeshmëri [dB]:
86
Numri i frekuencave:
4
Prodhuesi:
Sencor
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
65
Thellësia e montimit [mm]:
80

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE