Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Altoparlant JBL Flip4, i zi

Kodi i produktit:
209944
Bateri të integruar :
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për celularë dhe tablet, portativ
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
70
Rezistente ndaj ujit:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
152.50 
Ju kurseni : 53.00   (35%)
99.50 € * Përfshirë TVSH-në
35% Zbritje Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
(4 artikuj)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 16.58 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Altoparlanti Bluetooth është plotësuesi më kompakt i telefonit tuaj dhe rezistent ndaj ujit. Në raste të mos-funksionimit të lidhjes së Bluetooth, mund të përdorni jack-un classic . Gjithashtu ka dhe mundësi degjimi nëpërmjet kartës micro SD dhe përmban sistemin e mençur si SIRI. Dhe falë baterisë rimbushëse me kapacitet 3000 mAh, altoparlanti mund ta mbaj baterinë prej 12 pa problem. Karikimi i altoparlantit merr kohë diku rreth 4 orë. Falë madhësisë dhe masës së saj, mund ta bartni kudo. Altoparlanti ka fuçi 2x8 W dhe dimenzionet e tij janë 68 x 175 x 70 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar :
EAN:
6925281922442
Fuqia RMS e altoparlantit kryesor [W] :
8
Fuqia totale RMS [W]:
16
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
175
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lartësia [mm]:
68
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për celularë dhe tablet, portativ
Mikrofon:
Ngjyra:
Zezë
Përqindja sinjalit / zërit [dB]:
80
Pesha [g]:
515
Prodhuesi:
JBL
Rezistente ndaj ujit:
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
70
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Trashësia [mm]:
70

Bashkangjitja Altoparlant JBL Flip4 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE