Altoparlanti JBL Flip4, i zi

Kodi i produktit:
209944
Bateri të integruar:
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për celularë dhe tablet, portativ
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
70
Rezistente ndaj ujit:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
152.50
127.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 21.25 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat,email,messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirekuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar:
Fuqia RMS e altoparlantit kryesor [W]:
8
Fuqia totale RMS [W]:
16
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
175
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
17 Mars 2017
Lartësia [mm]:
68
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për celularë dhe tablet, portativ
Mikrofon:
Ngjyra:
Zezë
Përqindja sinjalit / zërit [dB]:
80
Pesha [g]:
515
Prodhuesi:
JBL
Rezistente ndaj ujit:
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
70
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Trashësia [mm]:
70

Bashkangjitja Altoparlanti JBL Flip4 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE