Autoparlant Bose SoundLink Colour II, i bardhë

Kodi i produktit:
213532
Bateri të integruar:
Mbështetje për NFC:
Rezistente ndaj ujit:
Prodhuesi:
Bose
Portet hyrëse:
3.5mm

Si të porosisim në Gjirafa50?

151.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 25.25 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Autoparlanti Bose SoundLink Colour II është zgjidhja ideale për dëgjimin e muzikës suaj të preferuar në kualitetin më të lartë. Autoparlanti është rezistent ndaj spërkatjes apo shiut, mund të lidhet me pajisje të tjera nëpërmjet teknologjisë Bluetooth, ka portin micro USB dhe audio jack 3.5mm dhe vjen me ngjyrë të bardhë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar:
EAN:
0178177458716
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
B 752195-0200
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
6. 5. 2017
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Mbështetje për NFC:
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për celularë dhe tablet, portativ
Ngjyra:
Bardhë
Pesha [kg]:
0,54
Portet hyrëse:
3.5mm
Prodhuesi:
Bose
Rezistente ndaj ujit:
Teknologjia:
3.5mm, micro USB

Bashkangjitja Autoparlant Bose SoundLink Colour II edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE