Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant Forever BS-400, e zezë

Kodi i produktit:
212475
Bateri të integruar :
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Slot për kartë memorie:
Prodhuesi:
Forever
Portet hyrëse:
3.5mm, USB

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
26.50 
Ju kurseni : 2.00   (8%)
24.50 € * Përfshirë TVSH-në
8% Zbritje Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 4.08 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Autoparlanti pa kabllo (wireless) Forever BS-400 është zgjidhja e duhur për dëgjimin e muzikës në kualitetin më të lartë. Autoparlanti vjen me hapësirën për kartelë të memories microSD, portin USB, portin aux input dhe baterinë me kapacitet 2,000 mAh. Autoparlanti ka ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar :
EAN:
5900495480705
Fuqia totale RMS [W]:
5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
150
Kodi i prodhuesit:
BLUHFPBS400BK
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lartësia [mm]:
110
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për celularë dhe tablet, portativ
Mikrofon:
Ngjyra:
Zezë
Pesha [g]:
330
Portet hyrëse:
3.5mm, USB
Prodhuesi:
Forever
Slot për kartë memorie:
Teknologjia:
Port hyrës AUX

Bashkangjitja Altoparlant Forever BS-400 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE