Altoparlantë Marley Chant Mini BT, Denim

Kodi i produktit:
226211
Bateri të integruar:
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për Celularë dhe Tablet, Portativ
Trashësia [mm]:
8.5
Teknologjia:
3.5mm
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20

Si të porosisim në Gjirafa50?

62.50 
56.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 9.42 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat,email,messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirekuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar:
EAN:
8468850085226
Fuqia totale RMS [W]:
3+
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
8.5
Kodi i prodhuesit:
EM-JA007-DN
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
14. 11. 2017
Lartësia [mm]:
8.5
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për Celularë dhe Tablet, Portativ
Mikrofon:
Ngjyra:
Kaltër
Portet hyrëse:
3.5mm
Prodhuesi:
Marley
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
20
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Teknologjia:
3.5mm
Trashësia [mm]:
8.5
Ueb-i i prodhuesit:
Thehouseofmarley.com

Bashkangjitja Altoparlantë Marley Chant Mini BT edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE