Altoparlantë me çantë Marley Bag of Riddim 2, të zeza

Kodi i produktit:
226221
Bateri të integruar :
EAN:
8468850086766
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
EM-JA014-SB

Si të porosisim në Gjirafa50?

278.50 
252.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 42.08 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat,email,messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirekuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar :
EAN:
8468850086766
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
EM-JA014-SB
Komandë:
Në kabllo
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për Celularë dhe Tablet, Portativ
Ngjyra:
Zezë, kaltër
Prodhuesi:
Marley
Rezistente ndaj ujit:
Ueb-i i prodhuesit:
Thehouseofmarley.com

Bashkangjitja Altoparlantë me çantë Marley Bag of Riddim 2 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE