Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlantë wireless GoGEN BPS 320STR

Kodi i produktit:
225727
Bateri të integruar :
Marrës FM:
Slot për kartë memorie:
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
16
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
100

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
74.50 
Ju kurseni : 12.00   (16%)
62.50 € * Përfshirë TVSH-në
16% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 10.42 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dizajni pa kabllo, jeta e gjatë e baterisë dhe mbajtësja e lehtë për t'u varur dhe e lehtë për t'u mbartur, janë karakteristikat themelore të këtij altoparlanti GoGEN me performancë të lartë, i cili menjëherë do të bëhet shoqëruesi juaj i shkëlqyer dhe do të tingëllojë në mënyrë të shkëlqyer në çdo hapësirë, rrugë dhe shesh lojërash. Përveç dizajnit elegant, altoparlanti do t'ju tërheqë me pajisjet e tij të shkëlqyera. Altoparlanti është i pajisur me teknologjinë Bluetooth, kështu që nuk keni pse të merrni ndonjë kabllo për të lidhur altoparlantin me pajisje të tjera. Gjithçka çfarë ju duhet të bëni është të lidhni altoparlantin me këtë teknologji dhe të shijoni tingullin e përsosur. Poashtu, ky altoparlant ka kartë micro SD, FM tuner dhe mbështetje mp3. Ai ka të integruar bateri të rikarikueshme me kapacitet 3000 mAh. Dimensionet e tij janë 14 x 26 x 13.5 cm dhe peshon 1.4 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar :
EAN:
8590393269426
Fuqia totale RMS [W]:
9.5
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
260
Kodi i prodhuesit:
GOGBPS320STR
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lartësia [mm]:
140
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Marrës FM:
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për Celularë dhe Tablet, Portativ
Ngjyra:
Bardhë, Zi
Pesha [kg]:
1.4
Portet hyrëse:
3.5mm
Prodhuesi:
GoGen
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
100
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
16
Slot për kartë memorie:
Trashësia [mm]:
135

Bashkangjitja Altoparlantë wireless GoGEN BPS 320STR edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE