Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlantë wireless GoGEN BS 034STRB

Kodi i produktit:
225722
Bateri të integruar :
Mbështetje për NFC:
Slot për kartë memorie:
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
18
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
80

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
28.50 
Ju kurseni : 6.00   (21%)
22.50 € * Përfshirë TVSH-në
21% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 3.75 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

GoGEN BS 034STRB është një altoparlant që mbështet teknologjinë Bluetooth v4.2 dhe NFC. Altoporlanti ka hyrje të kartës mikro SD deri në 32 GB dhe mbështet MP3. Fuqia totale e altoparlantit 3W. Baterinë e integruar 800 mAh. Frekuencat e altoparlantit janë 80 Hz - 18 kHz. Dimensionet 8 x 8 x 5.5 cm dhe peshon 177 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar :
EAN:
8590393269433
Fuqia totale RMS [W]:
3+
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
80
Kodi i prodhuesit:
GOGBS034STRB
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lartësia [mm]:
80
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Mbështetje për NFC:
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për Celularë dhe Tablet, Portativ
Ngjyra:
Bardhë
Pesha [g]:
177
Prodhuesi:
GoGen
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
80
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
18
Slot për kartë memorie:
Trashësia [mm]:
55

Bashkangjitja Altoparlantë wireless GoGEN BS 034STRB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE