Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant Samsung HW-K335, 2.1, i zi

Kodi i produktit:
220514
Fuqia RMS e subwoofer [W]:
60

Si të porosisim në Gjirafa50?

154.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 25.75 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Zgjerimi i mundësive të televizorit tuaj me një sistem të zërit me cilësi të lartë nuk mund të ishte më i lehtë. Ju nuk keni nevojë për kabllo shtesë, as nuk keni nevojë të kaloni nëpër një instalim të komplikuar. Përvojën më të fuqishme audio të altoparlantit HW-K335 sigurohet nga TV SoundConnect duke përdorur lidhjen wireless Bluetooth. Sistemi mund të kontrollohet nëpërmjet Samsung Audio Remote ose nëpërmjet Bluetooth. Ai mbështet formatet: AAC, mp3, wav, OGG, FLAC. Dimensionet e altoparlantit janë 907.5 x 53.5 x 70.5 mm dhe peshon 4.3 kg.

Vlerësimet

Detajet teknike

Fuqia RMS e subwoofer [W]:
60

Bashkangjitja Altoparlant Samsung HW-K335 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE