Pajisje multifunksionale 6 në 1 Evolveo Armor XL2 - bluetooth speaker, MP3 player, LED flashlight, FM radio, PowerBank, i zi

Kodi i produktit:
219824
Bateri të integruar:
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për celularë dhe tablet, portativ
Teknologjia:
3.5mm
Slot për kartë memorie:
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20

Si të porosisim në Gjirafa50?

39.50
36.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
(4 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 6.08 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat,email,messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirekuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar:
EAN:
8594161338253
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
51
Kodi i prodhuesit:
ARM-XL5-GRY
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
8. 8. 2017
Lartësia [mm]:
51
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Marrës FM:
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për celularë dhe tablet, portativ
Mikrofon:
Ngjyra:
Zezë
Pesha [g]:
260
Portet hyrëse:
3.5mm
Prodhuesi:
Evolveo
Rezistente ndaj ujit:
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
20
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Slot për kartë memorie:
Teknologjia:
3.5mm
Trashësia [mm]:
156

Bashkangjitja Pajisje multifunksionale 6 në 1 Evolveo Armor XL2 - bluetooth speaker edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE