Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Set altoparlantësh Magnat Monitor Supreme 202, i zi

Kodi i produktit:
152013
EAN:
4018843802091
Fuqia RMS e altoparlantëve [W] (për kanal):
100
Fuqia totale RMS [W]:
200
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Konfigurimi i altoparlantëve:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

166.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 27.75 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Seti i altoparlantëve Magnat Monitor Supreme 202 ka dizajn elegant, si dhe është i pajisur me pllakëza solide MDF, që reduktojnë rezonancën akustike. Përmban dy basa mesatar woofer, me dimensione prej 25 mm dhe 170 mm, që ofrojnë administrim të kualitetit të lartë të zërit, si dhe janë mjaft refleksiv gjatë lirimit të tingujve. Janë të dizajnuara për shtëpi dhe zyre. Frekuenca e zërit që arrijnë këta altoparlantë është 42 deri në 36,000 Hz, me impedancë prej 8 ohms dhe ndjeshmëri 93 db. Sasia e energjisë që konsumojnë është 220W. Dimensioni i altoparlantëve është 215 x 354 x 273 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4018843802091
Fuqia RMS e altoparlantëve [W] (për kanal):
100
Fuqia totale RMS [W]:
200
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Konfigurimi i altoparlantëve:
2
Lloji i altoparlantëve:
Rack
Mënyra e përdorimit:
HiFi, për Home Cinema
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve (channel):
4
Përqindja sinjalit / zërit [dB]:
93
Prodhuesi:
Magnat
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
42
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
36

Bashkangjitja Set altoparlantësh Magnat Monitor Supreme 202 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE