Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Set altoparlantësh Magnat Shadow 203, të zinj

Kodi i produktit:
174693
EAN:
4018843642406
Fuqia RMS e altoparlantëve [W] (për kanal):
90
Fuqia totale RMS [W]:
180
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
190

Si të porosisim në Gjirafa50?

331.50 
Ju kurseni : 82.00   (25%)
249.50 € * Përfshirë TVSH-në
25% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 41.58 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Altoparlanti ofron tinguj dhe zëra mjaft kualitativ. Dizajni i tij është mjaft modern dhe elegant. Përbëhet nga mekanizmi tranduscer me gjatësi 17 cm që siguron dinamika të shkëlqyera. Altoparlanti është dizajnuar për shtëpi, reklama dhe interierë të tjerë. Frekuenca e altoparlantit shkon prej 32 deri në 48,000 Hz, kurse ndjeshmëria e altoparlantit është 91 dB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4018843642406
Fuqia RMS e altoparlantëve [W] (për kanal):
90
Fuqia totale RMS [W]:
180
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
190
Konfigurimi i altoparlantëve:
2
Lartësia [mm]:
350
Lloji i altoparlantëve:
Rack
Mënyra e përdorimit:
HiFi, për Home Cinema
Ndjeshmëri [dB]:
91
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
6,5
Prodhuesi:
Magnat
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
32
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
48
Trashësia [mm]:
300

Bashkangjitja Set altoparlantësh Magnat Shadow 203 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE