Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Sistem Zërimi 5.1 - Harman / Kardon HKTS 9BQ / 230

Kodi i produktit:
139044
EAN:
282925086080
Fuqia RMS e altoparlantëve [W] (për kanal):
80
Fuqia RMS e altoparlantit kryesor [W] :
80
Fuqia RMS e subwoofer [W]:
200
Fuqia totale RMS [W]:
600

Si të porosisim në Gjirafa50?

409.50 
Ju kurseni : 43.00   (11%)
366.50 € * Përfshirë TVSH-në
11% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 61.08 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Altoparlantët Harman / Kardon HKTS 9BQ janë zgjidhja ideale për dëgjim të muzikës me kualitet të lartë. Nëse do dëshironit që të keni performancë të audios më të mirë dhe kualitet të zërit më të lartë se sa sistemet e zërimit të mëhershme, atëherë HKTS 9BQ është ideal për ju. HKTS 9BQ është sistem zërimi i përbërë nga 5 altoparlantë satelit dhe një bas i fuqishëm. Performanca e altoparlantëve satelit është 10W, basit 200W dhe altoparlanti qëndror 10W. Këta altoparlantë janë të përqendruar në riprodhimin e secilit sinjal audio sipas nevojave të përdoruesëve modern. Frekuencat me të cilët operojnë këta altoparlantë janë prej 45Hz deri në 20kHz dhe kanë sensitivitet prej 86 db SPL. Dizajni i tyre me stil ju mundëson që të vendosni atë në çfarëdo hapësire.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
282925086080
Fuqia RMS e altoparlantëve [W] (për kanal):
80
Fuqia RMS e altoparlantit kryesor [W] :
80
Fuqia RMS e subwoofer [W]:
200
Fuqia totale RMS [W]:
600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HKTS 9BQ/230
Konfigurimi i altoparlantëve:
5,1
Lloji i altoparlantëve:
Set
Mënyra e përdorimit:
Për Home Cinema
Përqindja sinjalit / zërit [dB]:
86
Prodhuesi:
Harman/Kardon
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
45
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20

Bashkangjitja Sistem Zërimi 5.1 - Harman / Kardon HKTS 9BQ / 230 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE