Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Sistem zërimi HiFi Denon SC-M41, 60W, i zi

Kodi i produktit:
217556
EAN:
4951035061688
Fuqia RMS e altoparlantit kolonë [W] (për kanal):
30
Fuqia totale RMS [W]:
60
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
145

Si të porosisim në Gjirafa50?

156.50 
Ju kurseni : 14.00   (9%)
142.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 23.75 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Denon SC-M41 angazhohet në krijimin e sistemeve audio dhe kinemaje. Për performancë më të mirë, shasi me lartësi të lartë tweeter dhe rrjeti i ngarkuar janë kombinuar me komponentët e zgjedhur për të riprodhuar tingullin e hollë natyror. Ato janë të dizajnuara për sistemet D-M41 dhe D-M41DAB dhe sigurojnë një fuqi totale prej 60 W dhe një sferë frekuence prej 45 Hz - 40 kHz.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4951035061688
Fuqia RMS e altoparlantit kolonë [W] (për kanal):
30
Fuqia totale RMS [W]:
60
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
145
Kodi i prodhuesit:
SC-M41
Konfigurimi i altoparlantëve:
2
Lartësia [mm]:
238
Lloji i altoparlantëve:
Rack
Mënyra e përdorimit:
HiFi, për Home Cinema
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
4,2
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
45
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
40
Trashësia [mm]:
234

Bashkangjitja Sistem zërimi HiFi Denon SC-M41 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE