Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Sistem zërimi Jamo S 426 HCS 3, i zi

Kodi i produktit:
115292
EAN:
0086348930056
Fuqia RMS e altoparlantëve [W] (për kanal):
140
Fuqia RMS e altoparlantit kryesor [W] :
120
Fuqia totale RMS [W]:
600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
352.50 
Ju kurseni : 33.00   (9%)
319.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 53.25 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Seti i altoparlantëve Jamo S 426 HCS 3 (Home Cinema Systems) ofron zërim të jashtëzakonshëm duke ju mundësuar kështu që të shijoni deri në maksimum tingujt tuaj të preferuar. Me këtë set të altoparlantëve ju do të përjetoni një dimension të ri të muzikës tuaj të preferuar, efekteve të zërit dhe dialogjeve filmike. Dizajni unik i tyre i përshtatet në mënyrë të përkryer dizajnit modern të apartamentit tuaj. Këta altoparlantë kanë shtrirje të frekuencave prej 48 Hz deri në 20 kHz, ndjeshmëri prej 89 db dhe impedancë 6 om.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
0086348930056
Fuqia RMS e altoparlantëve [W] (për kanal):
140
Fuqia RMS e altoparlantit kryesor [W] :
120
Fuqia totale RMS [W]:
600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
S 426 HCS 3
Konfigurimi i altoparlantëve:
5
Lloji i altoparlantëve:
Set
Mënyra e përdorimit:
Për Home Cinema
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve (channel):
10
Përqindja sinjalit / zërit [dB]:
89
Prodhuesi:
Jamo
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
48
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Ueb-i i prodhuesit:
Jamo.com

Bashkangjitja Sistem zërimi Jamo S 426 HCS 3 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE