Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Altoparlant Belkin me Bluetooth

Kodi i produktit:
208978
EAN:
7228689527578
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
G3A2000cw
Lansuar:
3 Mars 2017
Prodhuesi:
Belkin

Si të porosisim në Gjirafa50?

59.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 9.92 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Belkin është një pajisje që ju mundëson të dëgjoni muzikë të cilën e merr nga telefoni juaj apo ndonjë pajisje tjetër që është e pajisur me Bluetooth 4.0. Kjo pajisje mund të pranoj muzikë prej një distance deri në 10 m. Ajo mund t'i mbajë në mend deri në 10 pajisje me të cilat është lidhur dhe ofron gjithmonë lidhje kualitative me këto pajisje. Për më shumë, pakoja ka të bashkangjitur edhe një ka një jack 3.5 mm, RCA dhe kabllo me bosht të përbashkët për transmetim digjital.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7228689527578
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
G3A2000cw
Lansuar:
3 Mars 2017
Prodhuesi:
Belkin
Ueb-i i prodhuesit:
World.belkin.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE