Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Folie mbrojtëse Huawei për P20 lite

Kodi i produktit:
233148
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
6901443217458
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Huawei P20 Lite
I përdorshëm me markat:
Huawei

Si të porosisim në Gjirafa50?

8.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(8 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 1.42 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ekrani i telefonit është një nga pjesët më të rëndësishme të telefonit, kështu që është e nevojshme të kujdeseni për mbrojtjen e tij. Huawei P20 lite mbron ekranin nga gërvishtjet, shenjat e gishtave dhe papastërtitë. Aplikimi është shumë i thjeshtë dhe mund të trajtohet nga çdo fillestar. Ekrani duhet të pastrohet tërësisht para aplikimit. Pastaj, vendoseni skajet e folies në qoshet e ekranit dhe vendoseni butësisht duke përdorur kartën e aplikimit. Ju do të përkryer të qetë nga çdo flluska. Folia mbrojtëse është plotësisht transparent, praktikisht i padukshëm dhe nuk ndryshon funksionalitetin e kontrollit të ekranit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
6901443217458
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Huawei P20 Lite
I përdorshëm me markat:
Huawei
Kodi i prodhuesit:
51992311
Lansuar:
22. 3. 2018
Prodhuesi:
Huawei

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE