Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Folie mbrojtëse Screenshield për Lenovo PHAB2 PB2-650M

Kodi i produktit:
208814
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8595603635732
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Lenovo Phab 2
I përdorshëm me markat:
Lenovo

Si të porosisim në Gjirafa50?

14.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.42 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Telefoni juaj duhet të mbrohet nga dëmtimet e jashtme, gërvishtjet apo pluhuri. Kjo është një folie shumë rezistente e projektuar për mbrojtjen e ekranit të telefonit tuaj. Folitë ScreenShield janë të lehta për t'u aplikuar dhe mbrojnë në mënyrë të përkryer telefonin tuaj nga dëmtimet. Veç tjerash, merr shumë pak kohë gjatë aplikimit dhe nuk lë fare shenja. Me këtë folie, telefoni juaj do të duket si i ri.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8595603635732
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Lenovo Phab 2
I përdorshëm me markat:
Lenovo
Kodi i prodhuesit:
LEN-PHAB2-D
Lansuar:
28 Shkurt 2017
Prodhuesi:
ScreenShield

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE