Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Folie mbrojtëse Screenshield për NOKIA 230 RM-1172

Kodi i produktit:
226961
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8595603642082
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Nokia 230
I përdorshëm me markat:
Nokia

Si të porosisim në Gjirafa50?

13.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.25 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dëshironi të keni mbrojtje të besueshme dhe moderne për telefonin tuaj? Kjo folie do t'ju mundësojë ta mbani telefonin tuaj si të ri për një kohë të gjatë. Ngjitja e saj është shumë e lehtë dhe e shpejtë, ndërsa kur të hiqet ajo nuk lë ndonjë shenjë. Gjithashtu, përveç që mbron ekranin, ajo mund t'i mbulojë edhe gërvishtjet ekzistuese gjë që reflekton në një pamje më të re të pajisjes tuaj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8595603642082
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Nokia 230
I përdorshëm me markat:
Nokia
Kodi i prodhuesit:
NOK-230RM1172-D
Prodhuesi:
ScreenShield

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE