Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Folie mbrojtëse ScreenShield për SAMSUNG G960 Galaxy S9

Kodi i produktit:
232794
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8595603643614
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Samsung Galaxy S9
I përdorshëm me markat:
Samsung

Si të porosisim në Gjirafa50?

13.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
9 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.25 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

ScreenShield është vegël e shkëlqyer për ta mbajtur ekranin të ri për një kohë të gjatë. Aplikimi i folies është i thjeshtë dhe merr shumë pak kohë. Ofron mbrojtje ndaj pluhurit dhe gërvishtjeve. ScreenShield minimizon rrezikun e dëmtimit të pajisjeve tuaja. Pajisjet qëndrojnë të reja për një kohë të gjatë. Folia është shumë e hollë dhe nuk e ndikon punën e pajisjes. Ofrohet qëndrueshmëri e lartë dhe garancion jetësor.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8595603643614
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Samsung Galaxy S9
I përdorshëm me markat:
Samsung
Kodi i prodhuesit:
SAM-G960-D
Lansuar:
15. 3. 2018
Prodhuesi:
ScreenShield

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE