Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Folie mbrojtëse ScreenShield për Samsung G965 Galaxy S9 Plus

Kodi i produktit:
232793
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8595603643638
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Samsung Galaxy S9 Plus
I përdorshëm me markat:
Samsung

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
(5 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 3.08 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

ScreenShield është vegël e shkëlqyer për ta mbajtur ekranin të ri për një kohë të gjatë. Aplikimi i folies është i thjeshtë dhe merr shumë pak kohë. Ofron mbrojtje ndaj pluhurit dhe gërvishtjeve. ScreenShield minimizon rrezikun e dëmtimit të pajisjeve tuaja. Pajisjet qëndrojnë të reja për një kohë të gjatë. Folia është shumë e hollë dhe nuk e ndikon punën e pajisjes. Ofrohet qëndrueshmëri e lartë dhe garancion jetësor.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8595603643638
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Samsung Galaxy S9 Plus
I përdorshëm me markat:
Samsung
Kodi i prodhuesit:
SAM-G965-D
Lansuar:
15. 3. 2018
Prodhuesi:
ScreenShield

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE