Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo Apple Lightning Digital AV

Kodi i produktit:
118607
Dizajnuar për:
Celularë, PC, tablet
EAN:
885909627653
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
MD826ZM/A
Lansuar:
8 Nëntor 2012

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
61.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 10.25 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

A keni ndonjë pajisje të Apple e cila ka një lidhës të llojit Lightning dhe dëshironi të shikoni filma në HD në monitor apo projektor? Nëse po, atëherë kjo është pajisja e duhur për ju. Kablloja e llojit MD826ZM / A iu lejon të prezantoni fotografitë apo filmat tuaj në ekrane të gjera apo TV, monitor apo projektor. Në njërën anë, kablloja ka lidhësin Lightning, kurse në anën tjetër ajo ka lidhësin multimedia HDMI. Në këtë mënyrë, ju do të jeni në gjendje të shfaqni prezantimet tuaja nëpër mbledhje drejtpërdrejt nga telefoni juaj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, PC, tablet
EAN:
885909627653
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
MD826ZM/A
Lansuar:
8 Nëntor 2012
Lidhësit:
HDMI, Lightning
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Mbështet:
FullHD
Nga konektori:
Lightning
Ngjyra:
Bardhë
Për lidhës:
HDMI A (femër)
Prodhuesi:
Apple

Bashkangjitja Kabllo Apple Lightning Digital AV edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE