Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo Apple USB, 2 m

Kodi i produktit:
189246
Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
8884624969880
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
56.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 9.42 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kabllo lidhëse mund të perdoret tek keto produkte: iPhone, iPad apo iPod. Kjo kabllo me gjatësi 2 m përdoret për të ngarkuar dhe shkarkuar të dhëna në të njëjtën kohë. Kablloja ka një hyrje C tipit USB dhe lidhës të përshtatshëm për të gjitha produktet Apple. Kablloja është prodhuar nga materiale rezistente.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
8884624969880
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2
Kodi i prodhuesit:
MKQ42ZM/A
Lansuar:
14 Prill 2016
Lidhësit:
Lightning, USB-C
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Nga konektori:
Lightning
Ngjyra:
Bardhë
Për lidhës:
USB C (mashkull)
Prodhuesi:
Apple

Bashkangjitja Kabllo Apple USB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE