Kabllo Belkin - 1.2 m, ngjyrë ari

Kodi i produktit:
162547
Dizajnuar për:
Celularë, PC
EAN:
7458836563320
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1,2

Si të porosisim në Gjirafa50?

26.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 4.42 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Belkin është krijuar në Kalifornia në vitin 1983 dhe është lider në produkte lidhëse. Prodhon aksesorë për iPod, iPad, telefona, laptop, mausë apo tastiera. Një tjetër produkt mjaft cilësor nga kjo kompani është edhe kjo kabllo. Ju mund na lidhni me telefonin tuaj iPhone ose me iPad dhe ta karikoni ose të bëni shpërndarje të dhënash përmes kompjuterit tuaj. Kjo kabllo ka gjatësi prej 1.2 m dhe vjen me ngjyrë ari. Është e përshtatshme me iPad mini, iPhone 5 / 5s / 5c, iPod touch dhe iPod nano.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, PC
EAN:
7458836563320
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1,2
Kodi i prodhuesit:
F8J144bt04-GLD
Lansuar:
31 Tetor 2014
Lidhësit:
Lightning, USB 2.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Nga konektori:
USB A (mashkull)
Ngjyra:
E artë
Për lidhës:
Lightning
Prodhuesi:
Belkin
Ueb-i i prodhuesit:
World.belkin.com
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo Belkin - 1.2 m edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE