Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo Belkin - 1.2 meters, ngjyrë argjendi

Kodi i produktit:
162549
Dizajnuar për:
Celularë, PC
EAN:
7458836563566
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1,2

Si të porosisim në Gjirafa50?

22.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 3.75 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Belkin është krijuar në Kalifornia në vitin 1983 dhe është lider në produkte lidhëse. Prodhon aksesorë për iPod, iPad, telefona, laptop, mausë apo tastiera. Një tjetër produkt mjaft cilësor nga kjo kompani është edhe kjo kabllo. Ju mund na lidhni me telefonin tuaj iPhone ose me iPad dhe ta karikoni ose të bëni shpërndarje të dhënash përmes kompjuterit tuaj. Kjo kabllo ka gjatësi prej 1.2 m dhe vjen me ngjyrë të argjendtë. E përshtatëshme për: iPad Air iPad iPad Mini Retina display iPad mini iPhone 5 / 5s / 5c iPod touch iPod nano

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, PC
EAN:
7458836563566
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1,2
Kodi i prodhuesit:
F8J144bt04-SLV
Lansuar:
31 Tetor 2014
Lidhësit:
Lightning, USB 2.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
Argjendtë
Për lidhës:
Lightning
Prodhuesi:
Belkin
Ueb-i i prodhuesit:
World.belkin.com
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo Belkin - 1.2 meters edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE