Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo Belkin Lightning - 15cm, e zezë

Kodi i produktit:
173259
Dizajnuar për:
Celularë, PC
EAN:
722868951804
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,15

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(7 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.92 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Belkin është krijuar në Kalifornia në vitin 1983 dhe është lider në produkte lidhëse. Prodhon aksesorë për iPod, iPad, telefona, laptop, mausë apo tastiera. Një tjetër produkt mjaft cilësor nga kjo kompani është edhe kjo kabllo. Ju mund na lidhni me telefonin tuaj iPhone ose me iPad dhe ta karikoni ose të bëni shpërndarje të dhënash përmes kompjuterit tuaj. Kjo kabllo ka gjatësi prej 15 cm dhe vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, PC
EAN:
722868951804
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,15
Kodi i prodhuesit:
F8J023bt06INBLK
Lansuar:
9 Qershor 2015
Lidhësit:
Lightning, USB 2.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
USB A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
Lightning
Prodhuesi:
Belkin
Ueb-i i prodhuesit:
World.belkin.com
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo Belkin Lightning - 15cm edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE