Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo Belkin Lightning, 2m, e zezë

Kodi i produktit:
143567
Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
7228689518286
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

24.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(9 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 4.08 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania amerikane Belkin radhitet në mesin e kompanive lidere në fushën e aksesorëve për të gjitha llojet e elektronikës. Shkalla e gjerë e produkteve përfshin aksesorë për iPod dhe laptop, kabllo, mausa apo tastiera. Tani ju keni mundësinë të sinkronizoni dhe mbushni pajisjen tuaj iPhone, iPad, iPod apo MacBook duke përdorur kabllon me lidhësin Lightning nga kompania Belkin. Kablloja ka gjatësi prej 2 m dhe përputhet me këto pajisje: iPad mini, iPhone 5 / 5s, iPod nano (gjenerata e 5-të), iPod touch (gjenerata e 5-të), MacBook Air, MacBook Pro dhe iPad (gjenerata e 4-të).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
7228689518286
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2
Kodi i prodhuesit:
F8J023bt2M-BLK
Lansuar:
4 Janar 2014
Lidhësit:
Lightning, USB 2.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Nga konektori:
USB A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
Lightning
Prodhuesi:
Belkin
Ueb-i i prodhuesit:
World.belkin.com
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo Belkin Lightning edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE