Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo Belkin Mixit Lightning, 1.2 m, e zezë

Kodi i produktit:
162255
Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
745883654673
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1,2

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 3.08 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Me këtë kabllo kualitative nga Belkin, ju mund të transferoni të dhëna apo të karikoni pajisjen tuaj. Në njërën anë ajo ka një lidhës Lightning, kurse në anën tjetër ka një lidhës USB. Ajo përputhet me këto pajisje të Apple: iPhone 5 / 5C / 5S, iPad gjenerata 4-të, iPad Mini, iPod Nano gjenerata 7-të, iPod Touch 5 dhe iPad Air. Gjatësia e kabllos është 1.2 metra.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
745883654673
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1,2
Kodi i prodhuesit:
F8J148bt04-BLK
Lansuar:
24 Tetor 2014
Lidhësit:
Lightning, USB 2.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Nga konektori:
USB A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
Lightning
Prodhuesi:
Belkin
Ueb-i i prodhuesit:
World.belkin.com
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo Belkin Mixit Lightning edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE