Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo Belkin MIXIT Lightning, 90°, 1.2 m, e vjollcë

Kodi i produktit:
162250
Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
7458836612516
Fundi i kabllos:
E lakuar
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1,2

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
19.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 3.25 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kablloja Belkin MIXIT mundëson përdorimin e lehtë për pajisjet ( iPhone 5 / 5C / 5S, Ipad gjenerata 4, iPod nano 7, iPod Touch 5). Kablloja Lightning është e lakuar në 90 shkallë. Ngjyra vjollcë e kabllos e shton hijeshinë e saj, ndërsa gjatësia e kabllos 1.2 metra mundëson përdorim të lehtë dhe efikas si në transferim të të dhënave, po ashtu edhe për mbushje me rrymë të pajisjeve Apple të lartëshënuara.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
7458836612516
Fundi i kabllos:
E lakuar
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1,2
Kodi i prodhuesit:
F8J147bt04-PUR
Lansuar:
24 Tetor 2014
Lidhësit:
Lightning, USB 2.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
Purpurt
Për lidhës:
Lightning
Prodhuesi:
Belkin
Ueb-i i prodhuesit:
World.belkin.com
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE