Kabllo Belkin MIXIT USB-C me USB-C, 1.8 m, ngjyrë hiri

Kodi i produktit:
199485
Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
7458837101576
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1,8

Si të porosisim në Gjirafa50?

27.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 4.58 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Belkin MIXIT është kabllo e dizajnuar për lidhjen e pajisjeve standarde me lidhës USB-C. Po ashtu është e përshtatshme me Thunderbolt 3 dhe Galaxy Note 7. Kjo kabllo me cilësi të lartë mundëson rimbushjen e shpejtë me energji prej 3A të pajisjeve tuaja të pajisura me lidhës USB-C. Me këtë kabllo të dyanshme ju nuk keni pse të brengoseni për kyçjen e gabuar sepse të dy anët janë të njëjta. Po ashtu kjo kabllo është testuar për sigurinë elektrike dhe mekanike duke vërtetuar kështu se i plotëson të gjitha standardet dhe mund të përdoret pa u brengosur për dëmtimet e mundshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
7458837101576
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1,8
Kodi i prodhuesit:
F2CU041bt06-GRY
Lansuar:
27 Shtator 2016
Lidhësit:
USB-C
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Mbështet:
Karikim i shpejtë 3A
Nga konektori:
USB C (mashkull)
Ngjyra:
Hiri
Për lidhës:
USB C (mashkull)
Prodhuesi:
Belkin
Ueb-i i prodhuesit:
World.belkin.com

Bashkangjitja Kabllo Belkin MIXIT USB-C me USB-C edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE