Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo Belkin Premium, 2.4A, rozë / e artë

Kodi i produktit:
201758
Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
7458837321738
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1,2

Si të porosisim në Gjirafa50?

36.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 6.08 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Karikoni pajisjen tuaj iPhone, iPad, iPod dhe MacBook duke e përdorur këtë kabllo me lidhës Lightning nga Belkin. Mundëson lidhjen me kompjuter, laptop ose karikues USB. Fibrat në strukturën e kabllos, e bëjnë të mundur zgjatjen e jetëgjatësisë së saj. Shpejtësi e bartjes së të dhënave shkon deri në 480Mb/s.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
7458837321738
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1,2
Kodi i prodhuesit:
F8J207bt04-C00
Lansuar:
3 Nëntor 2016
Lidhësit:
Lightning, USB 2.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Mbështet:
Karikim i shpejtë 2.4A
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
Rozë
Për lidhës:
Lightning
Prodhuesi:
Belkin
Ueb-i i prodhuesit:
World.belkin.com
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo Belkin Premium edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE