Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo Belkin Premium Kevlar, 2.4A, e argjendtë

Kodi i produktit:
201757
Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
745883732197
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1,2

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
27.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 4.58 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sinkronizoni dhe mbushini iPhone, iPad, iPod, MacBook tuaj duke përdorur një kabllo me një lidhës nga Belkin. Kablloja është projektuar për të transferuar të dhënat tuaja nga një telefon celular në një kompjuter, ose për të mbushur telefonin apo tabletin tuaj direkt në kompjuter ose përmes një mbushësi direkt nga linja kryesore. Kablloja është shumë e fortë, e qëndrueshme si dhe përbëhet nga një material cilësorë. Mburoja e kabllos redukton ndërhyrjet dhe parandalon humbjen e sinjalit, si dhe mundëson transferimin e të dhënave. Përçuesit e izoluar reduktojnë fërkimin duke krijuar një fleksibilitet dhe mbrojtje më të madhe.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
745883732197
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1,2
Kodi i prodhuesit:
F8J207bt04-SLV
Lansuar:
3 Nëntor 2016
Lidhësit:
Lightning, USB 2.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Mbështet:
Karikim i shpejtë 2.4A
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
Argjendtë
Për lidhës:
Lightning
Prodhuesi:
Belkin
Ueb-i i prodhuesit:
World.belkin.com
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo Belkin Premium Kevlar edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE