Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo Belkin Premium Lightning, 1.2 m

Kodi i produktit:
173463
Dizajnuar për:
Celularë, PC
EAN:
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1,2

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
27.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 4.58 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania amerikane Belkin është themeluar në vitin 1983 dhe është një ndër kompanitë liderë në botën e teknologjisë. Produktet të cilat i ofron kompania janë produkte për rrjetet e internetit, aksesorë për iPod dhe laptop, shpërndarës, mausa dhe tastiera. Kabllo ju jep mundësinë për karikim të pajisjes tuaj gjatë kohës kur jeni të lidhur me kompjuter dhe në të njëjtën kohë ju mundëson transferimin e të dhënave si dokumente, foto, video apo gjëra tjera në pajisjen tuaj. Mbështetë pajisjet nga kompania Apple si iPhone, iPod dhe iPad. Kabllo ka gjatësi prej 1.2 m dhe ka ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, PC
EAN:
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1,2
Kodi i prodhuesit:
F8J144bt04-BLK
Lansuar:
16 Qershor 2015
Lidhësit:
Lightning, USB 2.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
USB A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
Lightning
Prodhuesi:
Belkin
Ueb-i i prodhuesit:
World.belkin.com
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo Belkin Premium Lightning edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE