Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo Belkin USB-A në USB-C 1.8 m

Kodi i produktit:
181885
Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
0745883692330
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1,8

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.92 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë është një kabllo e kualitetit të lartë e cila mundëson bartjen e të dhënave. Përmes portit USB të tipit C, kablloja ofron karikim të pajisjes tuaj dhe sinkronizim të fotografive, muzikës ose të dhënave me shpejtësi të bartjes prej 480 Mbps. Gjatësia e kabllos është 1.8 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
0745883692330
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1,8
Kodi i prodhuesit:
F2CU032bt06-BLK
Lansuar:
24 Nëntor 2015
Lidhësit:
USB 2.0, USB-C
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Nga konektori:
USB A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
USB C (mashkull)
Prodhuesi:
Belkin
Ueb-i i prodhuesit:
World.belkin.com
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo Belkin USB-A në USB-C 1.8 m edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE