Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo CONNECT IT Wirez Premium, rozë-artë

Kodi i produktit:
199123
Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
8595610607517
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
16.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.75 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Connect IT është prodhues i kabllove për pajisje elektronike. Tipi CONNECT IT Wirez Premium është kabllo e prodhuar për pajisjet elektronike për sinkronizim dhe transfer të dhënave. Kjo kabllo është e përbërë nga materiali rezistues me kualitet të lartë dhe me fleksibilitet të ofruar nga materiali i gomës. Kablloja CONNECT IT Wirez Premium me sistem USB – C dhe USB normale 2.0 i përmbush kërkesat e konsumatorëve, gjatësia e kabllos është 1 m dhe ka dizajn me ngjyrë rozë - ari.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
8595610607517
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1
Kodi i prodhuesit:
CI-667
Lansuar:
20 Shtator 2016
Lidhësit:
USB 2.0, USB-C
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
Rozë, ari
Për lidhës:
USB C (mashkull)
Prodhuesi:
Connect IT
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo CONNECT IT Wirez Premium edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE