Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo HP USB-C USB 3.0, e zezë

Kodi i produktit:
186436
Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
4514953921009
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
N2Z63AA#AC3

Si të porosisim në Gjirafa50?

22.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 3.75 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

A do të dhëshironit të transferoni imazhe nga laptopi ose tableti në ekran të jashtë, televizor ose projektor? A ndiheni konfuz pasi që nuk e pëlqeni lëmshin, i cili krijohet nga kabllot poshtë televizorit tuaj? Atëherë, zgjidhja më mirë është kjo kabllo nga marka HP për shfaqje në ekran të llojit C.USB 3.0. Kjo kabllo është e pajisur me USB lidhës dhe ka ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
4514953921009
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
N2Z63AA#AC3
Lansuar:
24 Shkurt 2016
Lidhësit:
USB 3.0, USB-C
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
USB-C (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
USB-A (femër)
Prodhuesi:
HP
Verzioni:
USB 3.0 (deri në 5Gbps)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE