Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo hyrëse reduktuese Dell Mini Display to HDMI

Kodi i produktit:
162426
Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC
EAN:
5397063212934
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
470-13629

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
34.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 5.75 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kabllo është e përshtatshëm për lidhje të kompjuterëve me Mini DisplayPort nxjerrëse dhe një LCD ose Plasma TV me HDMI. Kablloja mbështet HDTV rezolucion deri në 1080p. Kjo kabllo kompakte siguron një transfer të lehtë. Mund të shijoni video nga kompjuteri juaj në ekran të madh ose anasjelltas duke lidhur HDMI në qendrën multi mediale. Kablloja është e krijuar si Mini DisplayPort dhe HDMI.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC
EAN:
5397063212934
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
470-13629
Lansuar:
28 Tetor 2014
Lidhësit:
HDMI, mini DisplayPort
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Mbështet:
FullHD
Nga konektori:
Mini DisplayPort (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
HDMI A (femër)
Prodhuesi:
Dell
Verzioni:
DisplayPort 1.1a

Bashkangjitja Kabllo hyrëse reduktuese Dell Mini Display to HDMI edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE