Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo iMyMax Business Lightning, e zezë / hirtë

Kodi i produktit:
200545
Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
6970280760762
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

8.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 1.42 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Në kohët e sotme komunikimi dhe transferimi i shpejtë i të dhënave janë esenciale për çdo përdorues, dhe shpesh ju ndodhë që ju duhet të fusni të dhënat në telefon. Nuk ka rëndësi se çfarë lloji të të dhënave (Foto, muzika apo klipe), kabllo iMyMax Business Lightning ju siguron shpejtësi dhe kualitet të lartë për transferim të të dhënave. Kompania iMyMax vjen me produkte të dizajnuara posaçërisht për telefona të mençur.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
6970280760762
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1
Lansuar:
12 Tetor 2016
Lidhësit:
Lightning, USB 2.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Mbështet:
Karikim i shpejtë 2A
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë, hirtë
Për lidhës:
Lightning
Prodhuesi:
IMyMax
Ueb-i i prodhuesit:
Imymax.com
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE